Krótko o blogu

Jak wykonać własnoręcznie buty dla lalki? Czy gadżety dla lalek muszą być drogie? W jaki sposób stworzyć dziecku (bądź sobie) magiczny świat zabawy, przy niewielkim nakładzie finansowym? Między innymi o tych, jak również o innych lalkowych kwestiach, przeczytacie na moim blogu. Zapraszam

Drogi Czytelniku

Zdjęcia na blogu są mojego autorstwa. Jeśli udostępniam zdjęcie wykonane przez inną osobę, informuję o tym podając źródło. Chcesz wykorzystać moje zdjęcie? Zapytaj :-) Dziękuję :-) Aya ze Świata Lalek

Szukaj na tym blogu

___________________________________________________________________________

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Zimowa aura

       Poniższe zdjęcia powstały jeszcze w ubiegłym roku, w grudniu 2021. Pokazywałam je w innych miejscach w sieci, a na blogu zagościła tylko część z nich, ta świąteczna: KLIK. Pomyślałam więc, że warto zaprezentować resztę, skoro nadal mamy zimę. 

         Mam co prawda przygotowaną kolejną pannę, która (w odpowiednim przebraniu) miała pląsać po śniegu i prezentować swoje wdzięki przed aparatem, ale niestety na razie nie moge wychodzić z domu - zachorzałam. Mam nadzieję, że wkrótce choroba minie i pobiegnę focić, bo bardzo mi tego brakuje. Tymczasem zapraszam do oglądania starych fotek. :-) 

Czapeczka, szalik i mitenki to dzieła Marzenki z Dłubanin Lalkowych.
:-) 

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę zdrówka :-)
Wasza Aya
:-)

6 komentarzy:

 1. Życzę zdrowia i powrotu na łono zimowej przyrody:) Zdjęcia zachęcają do wyjścia na dwór by samemu obfocić co się da!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dużo, dużo zdrówka! Zdjęcia śliczne - bo ja zimę to zasadniczo lubię wyłącznie na zdjęciach, ale Hermionie w śnieżnych klimatach nadzwyczaj do twarzy.
  U nas śnieg utrzymał się całe dwa dni (a potem topniał przez tydzień), więc też rzuciłam się do focenia. Afekty niebawem ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oh Aya...I'm so sorry to hear that you got sick. I hope you will feel better really soon! And yes I always enjoy seeing your photos. I was also admiring that knitted cap and scarf. Oh my...our friend Dłubanin Lalkowe is so talented. Again, get well soon. And let's cross our fingers this virus will go away soon.

  OdpowiedzUsuń
 4. Stare, nie stare - ale efekty prześliczne! Marzę o tej Hermionie. Lecz przy mych zarobkach i zobowiązaniach finansowych, wiele pragnień musi jeszcze poczekać na swój czas.
  Zdrówka Ci życzę. Aż mi głupio, że ja ciągle stękająca na skutek przewlekłych schorzeń, od początku Zarazy, złapałam tylko 2-dniowy ból gardła i katar (jak siebie znam - alergiczny)...

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdjęcia wyglądają bardzo ładną zimową aurę, teraz gdy za oknem szaleje Nadia, to bardzo przyjemne wspomnienie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam nadzieję, że już wyzdrowiałaś, Kochana.
  Zdjęcia prześliczne.

  OdpowiedzUsuń

___________________________________________________________________________
Dziękuję za wizytę na moim blogu. Zapraszam do ponownych odwiedzin. Pozdrawiam ciepło. Aya
___________________________________________________________________________

Prywatną wiadomość prześlesz do mnie poprzez poniższy formularz:

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *