O tym przeczytacie na blogu...

Jak wykonać własnoręcznie buty dla lalki? Czy gadżety dla lalek muszą być drogie? W jaki sposób stworzyć dziecku (bądź sobie) magiczny świat zabawy, przy niewielkim nakładzie finansowym? Między innymi o tych, jak również o innych lalkowych kwestiach, przeczytacie na moim blogu. Zapraszam

Drogi Czytelniku

Zdjęcia na blogu są mojego autorstwa. Jeśli udostępniam zdjęcie wykonane przez inną osobę, informuję o tym, podając źródło. Chcesz wykorzystać moje zdjęcie? Zapytaj :-) Wykorzystujesz mój pomysł na lalkowy gadżet i pokazujesz efekt w sieci? Bardzo się cieszę, choć nie ukrywam, że będzie mi miło, jeśli podasz źródło, z którego korzystałeś. Dziękuję :-) Aya ze Świata Lalek

Szukaj na tym blogu

___________________________________________________________________________

niedziela, 15 listopada 2015

Natura chomika, czyli coś z niczego

      Od wielu lat potykam się o wszędobylskie śmieci, które namiętnie gromadzę w domu, w ramach "ewentualnego przyszłego zastosowania". Narzekam na taki stan rzeczy systematycznie. Złoszczę się, kiedy nabijam sobie kolejne siniaki, przeskakując przez rozmaite pudła i pudełeczka w celu przedostania się z jednego pokoju do drugiego. Mimo to, instynkt chomikowania wpasował się już niestety w moją naturę.

    Wielokrotnie przekonałam się o tym, że faktycznie zachomikowane rozmaitości mogą zostać zużytkowane. Szczególnie, kiedy planuję pracę plastyczną z dziećmi, wtedy zachłanne przeszukiwanie czeluści mojego mieszkania, staje się nieodzowne.

      Nie sztuką jest zakupić w sklepie coś, co nam się podoba. Bierzesz pieniądze (jeśli masz), wybierasz towar i płacisz. Ale nie daje to takiej satysfakcji, jak własnoręczne wykonanie upragnionego przedmiotu.

      Z gadżetami dla lalek jest o tyle łatwo, że materiały do ich wykonania, znajdują się w zasadzie w każdym domu, na wyciągnięcie ręki. Należy jedynie opracować odpowiednią strategię działania i zrealizować plan.

O moich działaniach, nastawionych na wytwarzanie czegoś z niczego, piszę TUTAJ

http://aya-w-swiecie-lalek.blogspot.com/p/blog-page_15.htmlhttp://aya-w-swiecie-lalek.blogspot.com/p/blog-page_15.html

2 komentarze:

  1. O widzę, że z mailem się spóźniłam:) Dobrze, że wrzuciłaś na bloga:) Ze mnie marny szewc, ale ktoś na pewni na tym skorzysta:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Właśnie tak też sobie pomyślałam (że wrzucę, nie że marny szewc). Czasem jakieś pomysły plączą się po głowie. Więc czemu się nimi nie dzielić. Ja sama skorzystałam z wielu pomysłów odnalezionych w sieci. Między innymi z Twojej strony. Swoją drogą oglądałam Twój pomysł na butki do stroju mikołajkowego. Są całkiem fajne, więc zmysł szewski jest. Kwestia tylko tego, co się bardziej lubi robić. Pozdrawiam :)

      Usuń

___________________________________________________________________________
Dziękuję za wizytę na moim blogu. Zapraszam do ponownych odwiedzin. Pozdrawiam ciepło. Aya
___________________________________________________________________________

Prywatną wiadomość prześlesz do mnie poprzez poniższy formularz:

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *